REUSCH
REUSCH
-14%
Ženska dolga majica REUSCH MERINO GYALA

Redna cena z DDV:
99,95 €
Popust:
15 % ( 14,95 € )
Cena s popustom z DDV:
85,00 €
Najnižja cena v 30 dneh
99,95 €
Lean Pay
LeanPay | Razdeljena cena
polog0,00 €
3 × 30,78 €
polog0,00 €
6 × 15,56 €

Ženska dolga majica REUSCH MERINO GYALA

 

Reusch merino majica (puli) z dolgimi rokavi v roza barvi.Majica je izdelana iz 100% merino volne - najtanjših 16 mikronskih merino vlaken, ki ne pikajo!

Človeška koža je namreč občutljiva na draženje do debeline vlaken 18 mikronov. Merino volna nam daje vse: prvovrstno udobje; je odličen regulator temperature in odvajanja vlage; odklanja neprijeten vonj in deluje antibakterijsko; nudi naravno UV zaščito; je naravna in okolju prijazna; združuje najboljše lastnosti, ki jih skušajo doseči proizvajalci umetnih tkanin. Oblačila izdelana iz merino volne so primerna tako za zimske kot tudi za poletne športe. Reusch merino majica GYALA se nosi kot prva plast oblačil v zimskem času, izredno prijetna pa je v spomladanskem in jesenskem času kot edina plast oblačil.

Gramatura: 220gr/m².

Merino
Človeška koža je namreč občutljiva na draženje do debeline vlaken 18 mikronov. Merino volna nam daje vse: prvovrstno udobje; je odličen regulator temperature in odvajanja vlage; odklanja neprijeten vonj in deluje antibakterijsko; nudi naravno UV zaščito; je naravna in okolju prijazna; združuje najboljše lastnosti, ki jih skušajo doseči proizvajalci umetnih tkanin. Oblačila izdelana iz merino volne so primerna tako za zimske kot tudi za poletne športe.

Sorodni izdelki

    -52%
    Otroški smučarski čevlji ROXA R3 J 90-GW
    Otroški smučarski čevlji ROXA R3 J 90-GW so namenjeni mladim smučarjem v freeride slogu, ki iščejo vrhunsko zmogljivost, vsestranskost in udobje. Poliuretanova, Nova generacija 3-delna Cabrio konstrukcija zagotavlja najboljše razmerje med močjo in težo za neprimerljivo zmogljivost v lahkem in nizko-masivnem čevlju.
    Redna cena z DDV:
    399,95 €
    Cena z DDV:
    190,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    399,95 €
    -10%
    Smučarska očala MINT NEW CORTINA VISION+ RED
    Smučarska očala NEW CORTINA so slovenski izdelek, ki je nastal v sodelovanju z najboljšo italijansko optiko. Vrhunski kontrast, izredno jasna slika brez odsevov ali lomov je rezultat kombinacije pravih tehnologij, ki so uporabljene pri izdelavi očal.
    Redna cena z DDV:
    129,00 €
    Cena z DDV:
    116,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    79,24 €
    -20%
    Ženske smučarske rokavice REUSCH MARA R-TEX® XT
    Ženske smučarske rokavice REUSCH MARA R-TEX® XT so vrhunske kakovosti in imajo lep dizajn. Te izjemno tople in nepremočljive rokavice so popoln spremljevalec v hladnih smučarskih dneh. S podlogo WoolBlend so rokavice še bolj udobne in tople!
    Redna cena z DDV:
    114,95 €
    Cena z DDV:
    92,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    80,47 €
    -20%
    Žensko perilo UYN EVOLUTYON UW PANTS
    Zračne, ergonomske, udobne: To so ključne značilnosti UYN® EVOLUTYON hlačam iz Natexa, 100 % organskega najlonskega vlakna za idealno ohranjanje podnebja. Coolvent omogoča stalen pretok zraka zaradi kanalov, ki tečejo skozi notranjo površino. Na ta način hlače vpijajo pot in hladijo uporabnika med gibanjem.
    Redna cena z DDV:
    74,00 €
    Cena z DDV:
    59,20 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    74,00 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?