Ženske smučarske rokavice REUSCH MARA R-TEX® XT so vrhunske kakovosti in imajo lep dizajn. Te izjemno tople in nepremočljive rokavice so popoln spremljevalec v hladnih smučarskih dneh. S podlogo WoolBlend so rokavice še bolj udobne in tople!
Ženske smučarske rokavice REUSCH MARA R-TEX® XT so vrhunske kakovosti in imajo lep dizajn. Te izjemno tople in nepremočljive rokavice so popoln spremljevalec v hladnih smučarskih dneh. S podlogo WoolBlend so rokavice še bolj udobne in tople!
Zelo napredna kolekcija prvega sloja Active Extreme 2.0, ki vsebuje CoolMax Air, visoko zmogljivo vlakno omogoča vrhunsko upravljanje temperature telesa med intenzivnimi vadbami v blagih do hladnih pogojih. Izdelan je iz tanke, lahke in elastične tkanine. Mrežasti deli z velikimi luknjami zagotavljajo vrhunsko prezračevanje, ergonomska 3D zasnova pa zagotavlja natančno prileganje. Fluorescentne barve in odsevni detajli ponujajo izboljšano vidljivost.
V Elanovih ženskih hlačah Camber boste čudovite, na smučarskih strminah pa vam bo prijetno toplo.
Smučarske hlače Camber so izdelane iz raztegljivega materiala in se bodo lepo oprijele vašega telesa, hkrati pa se bodo gibale z vami. Ker so izdelane iz MPC Extrema, so tudi odporne na vodo in veter. Prilagodljivi pas in naramnice poskrbijo za idealno prileganje, zadrge za zračnost na hlačnicah pa omogočajo uravnavanje temperature. Opremljene so z več žepi, v katere lahko shranite svoje predmete, in z gamašami, ki preprečujejo vdor mraza in snega.
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.