UNDER ARMOUR
UNDER ARMOUR
-45%
Moške superge UA HOVR PHANTOM RN
Moške superge UA HOVR PHANTOM RN
Moške superge UA HOVR PHANTOM RN
Moške superge UA HOVR PHANTOM RN

Redna cena z DDV:
150,00 €
Popust:
45 % ( 68,00 € )
Cena s popustom z DDV:
82,00 €
Najnižja cena v 30 dneh
150,00 €
Lean Pay
LeanPay | Razdeljena cena
polog0,00 €
3 × 29,69 €
polog0,00 €
6 × 15,01 €

Moške superge UA HOVR PHANTOM RN

 

Moške superge UA HOVR PHANTOM RN so tako lahki, da pozabite, da jih imate na nogi. Ko jih spravite v pogon, boste vedeli, zakaj temu pravimo povsem nova tekaška izkušnja.

 

  • POVEZAVA Z UA MAPMYRUN™: spremlja in analizira vaše tekaške meritve, da vam pomaga, da postanete boljši tekač
  • Odzivno oblazinjenje UA HOVR™ zmanjšuje udarce, vrača energijo in vas pomaga pognati naprej
  • Mehki pleteni zgornji del se hitro suši in zagotavlja zračno, kompresijsko prileganje za lahko trdnost 3D oblikovana sredinska plošča z laserskimi perforacijami za povečano prezračevanje
  • Pleten ovratnik na gležnju zagotavlja tesno prileganje, podobno škornju

 

Sorodni izdelki

    -20%
    Slušalke MIIEGO M1 BY MIIEGO BLACK/GREY
    Brezžične slušalke M1 so lahko vaš idealni novi partnerji, saj se lahko prosto gibljete z najljubšo glasbo v ušesih, brez nadležnih kablov.
    Redna cena z DDV:
    99,95 €
    Cena z DDV:
    80,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    99,95 €
    -15%
    Moške nogavice CR7 LUXURY
    Kolekcija spodnjega perila in nogavic CR7 – CRISTIANO RONALDO je nastala v sodelovanju Cristiana Ronalda s priznanim, danskim proizvajalcem spodnjega perila JBS Textile Group ter priznanim oblikovalcem Richardom Chaijem, ki je med drugim oblikoval tudi za MARC BY JACOBS, DONNA KARAN ter ARMANI EXCHANGE.
    Redna cena z DDV:
    11,99 €
    Cena z DDV:
    10,19 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    11,99 €
    -17%
    Sončna očala CEBE QUEENSTOWN
    Cebe sončna očala Cebe Queenstown so z rahlo zaokroženim dizajnom in športnim pridihom primerne za razne priložnosti. S kakovostnimi lečami bodo Cebe sončna očala poskrbela za odboje sončnih žarkov. Za večje udboje med nošenjem so Cebe sončnim očalom Queenstown dodali tudi gumiran material na nosniku. Zgornji del leče Cebe sončnih očal je zaščiten s premazom, ki zmanjšuje občutljivost na praske.
    Redna cena z DDV:
    59,95 €
    Cena z DDV:
    50,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    59,95 €
    -20%
    Sončna očala SERENGETI NUVOLA
    Sončna očala SERENGETI NUVOLA so trajnostna in ustrezajo lahki prilagodljivosti. Oblika brez obroča nežno sloni na vašem čelu in ohranja izjemno jasno vidno polje.
    Redna cena z DDV:
    209,00 €
    Cena z DDV:
    167,20 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    209,00 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?