UYN
UYN
-20%
UYN moška majica
UYN moška majica
UYN moška majica
UYN moška majica
UYN moška majica
UYN moška majica

Moška majica UYN EVOLUTYON UW SHIRT

Zračno, ergonomsko, udobno: to so ključne značilnosti spodnjega perila UYN® EVOLUTYON. Majica z dolgimi rokavi, izdelana iz Natexa, 100-odstotnega organskega najlonskega vlakna za idealno ohranjanje podnebja. Coolvent omogoča stalen pretok zraka zaradi kanalov, ki tečejo skozi notranjo površino. Na ta način majica absorbira znoj in hladi uporabnika med gibanjem.
Redna cena z DDV:
89,00 €
Popust:
20 % ( 17,80 € )
Cena s popustom z DDV:
71,20 €
Najnižja cena v 30 dneh
89,00 €
Lean Pay
LeanPay | Razdeljena cena
polog0,00 €
3 × 26,07 €
polog0,00 €
6 × 13,18 €

-20%S/M
-20%XXL
-20%L/XL
IZBRANO:
S/M
DODAJ V KOŠARICO

Moška majica UYN EVOLUTYON UW SHIRT

 

Zračno, ergonomsko, udobno: to so ključne značilnosti spodnjega perila UYN® EVOLUTYON. Majica z dolgimi rokavi, izdelana iz Natexa, 100-odstotnega organskega najlonskega vlakna za idealno ohranjanje podnebja. Coolvent omogoča stalen pretok zraka zaradi kanalov, ki tečejo skozi notranjo površino. Na ta način majica absorbira znoj in hladi uporabnika med gibanjem. Z inovativno konstrukcijo rok in ramen Hypermotion – narejeno iz enega kosa in zato brezšivno – prav tako zagotavlja maksimalno svobodo gibanja in podpira pravilno držo. V idealnem primeru je dolgi rokav s stoječim ovratnikom primeren za prepotene, intenzivne treninge, zlasti jeseni ali v toplejših zimskih dneh.

 

Sestava: 89% poliamid, 9% polipropilen, 2% elastan

Sorodni izdelki

    -40%
    Moški pulover ELAN EDDY
    Elan pulover je oblikovan z mislijo na športno-eleganten videz, ki se odlično poda tako k aktivnostim na prostem kot tudi sproščenim priložnostim.  Ne glede na to, ali se odpravljate na jutranji tek, popoldanski sprehod ali večerni izlet v mesto,
    Redna cena z DDV:
    59,95 €
    Cena z DDV:
    36,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    32,97 €
    -41%
    Otroška smučarska jakna HALTI PEETS CHERRY TOMATO RED
    Športna in večnamenska smučarska jakna za otroke. Jakna je primerna za smučanje in druge zimske aktivnosti na prostem ter prosti čas. Jakna ima vse bistvene za smuko, kot je žep za smučarsko vozovnico in nepremočljiv material. Jakna je izdelana iz materiala DrymaxX®, ki je vodoodporen, odporen na veter in zračen, ima toplo in mehko polnilo.
    Redna cena z DDV:
    169,00 €
    Cena z DDV:
    99,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    169,00 €
    -15%
    Otroške smučarske rokavice REUSCH WORLDCUP WARRIOR GS JR. BK/WH/RED
    REUSCH WORLDCUP WARRIOR GS otroške rokavice so opremljene s kakovostno izdelavo in vrhunskimi materiali, ki zagotavljajo vrhunsko izkušnjo na smučišču. Izdelane so iz visokokakovostne kože koz in poliestra ter opremljene z izolacijo R-LOFT™, ki ohranja roke tople tudi v najzahtevnejših razmerah.
    Redna cena z DDV:
    129,95 €
    Cena z DDV:
    110,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    90,97 €
    -22%
    Otroške smučarske rokavice REUSCH KIDS MITTEN
    Udobna in lepa otroška rokavica z notranjo manšeto iz mehkega flisa, ki poskrbi, da sneg ne pride v rokavico. Otroške smučarske rokavice z enim prstom običajno zagotavljajo boljše ogrevanje posameznih prstov, kar je še posebej pomembno v hladnem vremenu. Materiali, ki se uporabljajo, so vodoodbojni in zračni, da ohranjajo roke suhe in udobne.
    Redna cena z DDV:
    26,95 €
    Cena z DDV:
    21,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    18,87 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?