059 104 774 trgovina@assportoutlet.si , Poslovalnica: Celovška cesta 172 Ljubljana

Ženske trail superge BROOKS Caldera 8 so ustvarjene za dolge razdalje, zahtevne terene in ultra trail izzive – od prvega do zadnjega kilometra. Zasnovane so na podlagi povratnih informacij izkušenih trail tekačic, zato ponujajo izboljšano prileganje, več zračnosti in še več udobja pri teku po razgibanem terenu.
Srce modela predstavlja napredno DNA LOFT v3 blaženje, obogateno z dušikom, ki zagotavlja izjemno mehak, a odziven korak. Ta napredna pena učinkovito blaži udarce in ščiti stopala tudi pri večurnem teku po tehničnih poteh. Rezultat je maksimalno blaženje, ki zmanjšuje utrujenost nog in omogoča dolgotrajno udobje.
Razširjena platforma, dvignjene stranske stene ter dodatni utori v podplatu poskrbijo za večjo stabilnost in varnost na neravnih podlagah. TrailTack Green podplat z recikliranimi materiali zagotavlja odličen oprijem na mokrem, suhem in spolzkem terenu, zato boste samozavestno premagovali tako vzpone kot spuste.
Napredno oblikovana Engineered Air Mesh mrežica izboljšuje zračnost in prilagodljivo prileganje, medtem ko ojačitve iz trpežnega TPEE materiala nudijo zaščito pred kamenjem, koreninami in obrabo. Copat ostaja lahek, zračen in hkrati vzdržljiv – popolna kombinacija za resne trail avanture.
Ženske trail superge za dolge razdalje in ultra trail
DNA LOFT v3 – mehko, odzivno blaženje
TrailTack Green podplat za vrhunski oprijem
Razširjena stabilna platforma
Zračen in trpežen zgornji del
Izboljšano prileganje glede na prejšnji model
Teža: 263 g
Padec (drop): 6 mm
Namen: trail tek, dolge razdalje, tehnični teren
BROOKS Caldera 8 je idealna izbira za tekačice, ki želijo vrhunsko udobje, stabilnost in zanesljiv oprijem na zahtevnih trail poteh. Če iščete copat za dolge avanture v naravi brez kompromisov pri udobju – ste ga pravkar našli. 🌲🏃♀️
