TENSON
TENSON
-40%
Smučarske rokavice Tenson
Smučarske rokavice Tenson
Smučarske rokavice Tenson
Smučarske rokavice Tenson
Smučarske rokavice Tenson
Smučarske rokavice Tenson

Ženske smučarske rokavice TENSON PHASE GLOVE W

Phase Glove je par toplih smučarskih rokavic, ki vas ščitijo pred vetrom in vremenskimi vplivi ter imajo več funkcij, ki vam zagotavljajo najboljše možne pogoje na smučišču. Zunanji material je zelo vzdržljiv z vodotesnostjo 10000 mm in vodoodbojno površino, ki vas popolnoma zaščiti pred snegom in dežjem.
Redna cena z DDV:
80,00 €
Popust:
40 % ( 32,00 € )
Cena s popustom z DDV:
48,00 €
Najnižja cena v 30 dneh
80,00 €

IZBRANO:
M

Ženske smučarske rokavice TENSON PHASE GLOVE W

 

Phase Glove je par toplih smučarskih rokavic, ki vas ščitijo pred vetrom in vremenskimi vplivi ter imajo več funkcij, ki vam zagotavljajo najboljše možne pogoje na smučišču. Zunanji material je zelo vzdržljiv z vodotesnostjo 10000 mm in vodoodbojno površino, ki vas popolnoma zaščiti pred snegom in dežjem. Material tudi dobro diha za bolj intenzivne dni. Rokavice so podložene in imajo notranjo rokavico, ki se dobro obnese tudi v zelo mrzlih dneh, notranje rokavice pa lahko enostavno snamete in po potrebi operete.  So lahke, imajo nastavljiva zapestja in varnostno zanko, ki se prilega vašemu zapestju. Če na vlečnici snamete rokavice in eno odvržete, bo še vedno varno pritrjena na vas. 

 

  • 100% poliestrska izolacija
  • Nastavljive manšete
  • MPC - nepremočljiva / zračna
  • Predhodno oblikovani prsti in dlan
  • Varnostna sponka na zapestju

 

Sestava: 67% poliester, 33% recikliran poliester

Sorodni izdelki

    -36%
    Ženska smučarska jakna HALTI SIERRA
    Ženska smučarska jakna HALTI SIERRA je privlačna jakna za žensko, ki ima strast do alpskega smučanja.  Klasično šivan elastični material na obeh straneh za zelo eleganten videz in dodatno prilegajočo se površino. 
    Redna cena z DDV:
    379,00 €
    Cena z DDV:
    242,40 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    379,00 €
    -30%
    Smučarske palice ELAN LiteRod Green
    S smučarskimi palicami ELAN LiteRod Green bo vaša vožnja postala večji užitek. Izdelane so iz kakovostnega in trpežnega aluminija 7075, s premerom 14 mm, ki nudi vso potrebno oporo v še tako zahtevnih zavojih. Za boljši oprijem in večje udobje pa bodo poskrbeli ročaji oblikovani iz materialov različnih gostot.
    Redna cena z DDV:
    49,95 €
    Cena z DDV:
    35,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    49,95 €
    -39%
    Smučarske rokavice REUSCH RACE TEC 16 GS MITTEN
    Reusch nadaljuje zmagovit pohod z vrhunskim modelom smučarskih rokavic Race Tec 16 GS, ki nudijo maksimalno zaščito in brezkompromisno kvaliteto.
    Redna cena z DDV:
    od 295,95 €
    Cena z DDV:
    od 179,97 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    od 295,95 €
    -11%
    Torba za smuči ELAN (1P)
    Torba za shranjevanje smuči Elan, primerna za 1 par smuči. Smuči so v torbi zaščitene pred raznimi poškodbami.
    Redna cena z DDV:
    44,95 €
    Cena z DDV:
    39,96 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    44,95 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?